Hledáme pracovníka na pozici TECHNOLOG - PŘÍPRAVÁŘ

 Požadujeme:

  - Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, stavební, stavební konstrukce)
  - spolehlivost, důslednost, pracovní nasazení, zodpovědnost, přesnost, komunikativnost
  - vlastní invence a schopnost samostatného rozhodování
  - řidičský průkaz sk. B
  - zkušenost s technologií v oboru svařování konstrukcí a potrubí
  - znalost čtení výkresové dokumentace
  - výborná znalost práce na PC, znalost A-CAD, KROS

 Výhodou:

  - znalost technologie svařovacích procesů (svářecí technolog, svářecí inženýr)
  - praxe min. 3 roky na pozici v technologii, technické přípravě
  - znalost zásad tvorby technologických postupů (znalost technologie obrábění kovů, znalost nástrojů na obrábění,
    přípravků a měřidel ve strojírenství, znalost kovových materiálů a slitin)

 Náplň práce:

  - příprava optimálních podmínek k provádění stavebně montážních prací a dodávek
  - metodické řízení technické přípravy zakázek na stavbách (technologické postupy, svařovací postupy)
  - podpora obchodnímu týmu v nabídkovém řízení, tvoření cen stavebních částí objektů a staveb
  - jednání s investorem, subdodavateli a napříč společností
  - řízení, organizace a koordinace práce podřízených zaměstnanců
  - kontrola kvality prováděných prací, kontrola rozpočtu a harmonogramu výstavby

 Nabízíme:

  - motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce a dle zkušeností kandidáta
  - odpovědnou práci v příjemném prostředí rodinného kolektivu
  - služební automobil, mobilní telefon, osobní počítač
  - příspěvek na důchodové připojištění a životní připojištění, poukazy na stravu, firemní akce a další benefity
  - smlouvu na 1 rok (s možností prodloužení na neurčito)
 Nástup je možný ihned nebo podle vzájemné dohody.
 V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zasílejte, prosím, životopisy na email: veselska @ esbas.cz nebo
 je doručte osobně na adresu: ESB a.s., Tušimice 10, 432 01 Kadaň.

Hledáme pracovníky na pozice ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ

   Nabízíme:
   Trvalé zaměstnání
   Možnost profesního rozvoje
   Stravenky
   Životní a důchodové připojištění
   Nástup možný ihned
   Pracoviště Tušimice, Prunéřov

Formulář na žádost o zaměstnání
  1. Jméno a příjmení(*)
    Vložte prosím své celé jméno a příjmení
  2. E-mail(*)
    Vložte prosím platnou E-mailovou adresu
  3. Telefon
    Neplatné číslo
  4. Ulice a číslo popisné
    Neplatný Vstup
  5. Město
  6. PSČ
  7. Stupeň vzdělání(*)
    Vyberte jednu z možností
  8. Nahrání životopisu
  9. Váš text
  10. Potvrdit